ZÁSADY prodeje nábytku u nás :

  • NÍZKÉ CENY ... o min. 1030 % NIŽŠÍ CENY než přímo u výrobců nebo   na internetu v e-shopech, a to i na úkor naší obchodní marže
  • KVALITNÍ NÁBYTEK ... máme již 33-ti leté zkušenosti s prodejem a výrobou nábytku a provádíme pečlivý výběr nabízeneho sortimentu co do kvality materiálů, zpracování, dlouholeté životnosti a vysoké užitné hodnoty, neanonymních ověřených garancí, reálných záručních lhůt a odpovědností výrobců, tak abychom se za to co Vám prodáme nemuseli stydět .
  • ODBORNÝ a "FÉRový" PRODEJ, poradenství a obsluha .
  • PRAVDIVÉ INFORMACE, OBCH. POLITIKA a PROPAGACE bez záměrného klamu zákazníků, v souladu s bazálními etickými přístupy. Distancujeme se od klamavých a zavádějících praktik obchodních řetězců, letákových prodejců a skrytě anonymních e-shopů. Nejsmysluplnější je přirozeně šířená dobrá reference našich zákazníků; největší radost nám přináší zákazník či jeho již děti, kteří se k nám po letech zas a znovu vrací ! Je to skutečné, živoucí, ekologické a opravdové.
  • REÁLNÉ a viditelné zboží ... na rozsáhlých výstavních plochách (aktuálně cca 3500 m2) v naší "kamenné" prodejně v Lanškrouně máte možnost si předem zboží prohlédnout, fyzicky ověřit jeho materiály a vlastnosti, vyzkoušet a nechat si předvést ve skutečnosti našimi odbornými a proškolenými prodejci s mnohdy mnohaletými zkušenostmi.
  • EKOLOGICKÉ a environmentální přístupy ... při všech nám známých informacích upřednostňujeme při výběru zboží do naší nabídky takové výrobky, jež svojí podstatou, původem, energetickou náročností, materiály a povrchovou úpravou, délkou životnosti a možností recyklace, druhem obalu a náročností na údržbu, ... co nejméně zatíží naši společnou planetu a jež bude více šetrné k našemu zdraví. Nabízíme náhled na alternativy bližší NEkonzumnímu a odpovědnějšímu spotřebnímu chování nás všech .
  • "České a místní výrobky nám všem dávají práci" ... nejde nám pouze o jakýsi fanatický nacionalismus ale myšlenku ekonomického, ekologického a garančního principu, kdy nám připadá smysluplné podporovat zboží dle původu. Práci a odměnu na perspektivní živobytí nám do budoucna spíše zajistí místní a tuzemští výrobci, a to třeba i z okolních oblastí a zemí, než nadnárodní konglomeráty, které často zneužívají ekonomické, ekologické , právní a politické nedostatky ve velmi vzdálených zemích.
  • Dopravu a mnohé jiné, reálně zákazníky nevyužívané služby nezahrnujeme skrytě do o to navýšených cen zboží.
  • Naší cílovou skupinou tedy je " moudrý a uvědomělý zákazník " , ...k tomu chceme směřovat, to mi dává jakýsi smysl konání a o to se snažím.

    Petr Bednář, majitel firmy

 

O nás

Ať už si vybavujete byt, dům nebo kancelář u nás si vždy vyberete nábytek nejvyšší kvality. Nabízíme nábytek, či bytové doplňky ze dřeva i moderních materiálů. Vámi vybrané kousky zhotovujeme i na míru. Navíc náš profesionální personál je Vám vždy k dispozici v případě jakéhokoliv dotazu, či požadavku.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Naší současnou hlavní aktivitou je výroba a prodej NÁBYTKU a ŽIDLÍ a KŘESEL, předmětů bytového vybavení. Souvstažně s tím našim zákazníkům poskytujeme i při tvorbě a realizaci interiérových řešení prodejní servis a služby od návrhu až po odbornou montáž a pozáruční servis. Doufáme, že se nám podaří vytvořit pro Vás atraktivní a příjemné prostředí, že naše interiéry budou místem, kde se budete cítit uvolněně a pohodlně. Svých zákazníků si velmi vážíme a největším vyznamenáním pro nás je, když se k nám rádi vracejí.

Našim zákazníkům nasloucháme a snažíme se co nejvíce vyhovět jejich individuálním požadavkům.

Navštivte nás v našem výstavním a prodejním areálu na Nádražní ulici č.p.1012 v Lanškrouně, vyzkoušejte námi nabízené služby a sami budete moci naše kvality posoudit.

 

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

 

Naše firma  = 100 % český vlastní kapitál  ! ! !

Kontakt

DÁL - NÁBYTEK Lanškroun
Nádražní 1012 ____________ Po - Pá ..... 9 - 17:oo
Sobota ..... 9 - 12:oo

TEL: ........ 604 23 00 00 , .... 604 23 02 02 ,...737 989 000

Tel: 737 989 000 , ........... Po-Pá 9 - 17:oo , Sobota 9 - 12:oo

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode